O nás

Jsme JM KORAL s.r.o. již přes 30 let.

Co se vám vybaví, když se řekne Jizerské hory? Procházky malebnou přírodou, vysoké horské vrcholky, nebo ideální prostředí pro horolezce? A co třeba bohatá tradice sklářského průmyslu a světoznámá bižuterie? Jestli patříte k milovníkům nejrůznějších skleněných korálků, šperků a ozdob, rozhodně by vám neměla uniknout naše rodinná firma JM KORAL, která se jejich výrobě věnuje už po tři desetiletí.

 

Představujeme korálky z údolí

Mačkané a broušené korálky neboli perle k regionu Jizerských hor neoddělitelně patří již spoustu let. Třpytivé i matné, barevné i čiré, kulaté, hranaté, jednoduché i složité… Právě jejich rozmanitost a krása mohou za to, že si tyto korálky oblíbili lidé z celého světa a česká bižuterie se těší skvělé pověsti. 

Na bohatou tradici výroby skleněných korálků v roce 1993 navázala i malá rodinná společnost KORAL, která se v prvních letech své existence věnovala především výrobě mačkaných korálků a leštění broušených korálků pro jiné firmy. Několikaleté zkušenosti poté firma na samém sklonku minulého tisíciletí využila k expanzi a pod novým názvem JM KORAL zahájila vlastní produkci broušených korálků nejrůznějších barev a tvarů.

IMG-20230911-WA0013IMG-20230911-WA0021IMG-20230911-WA0016

Našimi zákazníky jsou nejenom koncoví zákazníci, ale zejména výrobci tradiční českých šperků, módní a oděvní průmysl, školy, školky, galanterie, drobní živnostníci jako například švadleny a výrobci hraček. Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci, neváhejte zavolat +420 603 990 010, nebo napsat na: info@jmkoral.cz

Pokud se právě pohybujete v Jizerských horách a chtěli byste navštívit naši prodejnu, budeme moc rádi.

Stavte se na naší adrese Bratříkov 69, 468 21 Bratříkov. Větší skupiny rádi provedeme po předchozí domluvě.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz