Korálkové hobby sady zabaví děti i dospělé

Korálkové hobby sady zabaví děti i dospělé

 

Jestli se vám líbí okouzlující korálkové dekorace z dílny JM KORAL, jistě vás potěší možnost zkusit si některé z nich sami vyrobit. Otevřete si doma svůj vlastní malý workshop a zkuste si na vlastní kůži, jak vznikají oblíbené vánoční ozdoby a roztomilé figurky z korálků.

 

Zažeňte nudu výrobou korálkových dekorací

Možná chcete během dlouhých podzimních večerů zabavit své neposedné děti, možná sami milujete ruční práce všeho druhu, anebo jste třeba dostali za úkol vyrobit někomu dárek vlastníma rukama. Máme pro vás řešení.

 

Prohlédněte si naši originální nabídku hobby setů pro šikovné ruce. Vyberte si z několika druhů korálkových hvězdiček, nebo si objednejte sadu pro výrobu andílka či pavoučka pro štěstí. V každém balíčku najdete veškeré komponenty pro tvorbu dané dekorace včetně korálků, drátu, špejle na očko a podrobného návodu. Díky tomu pro vás bude výroba ozdoby hračkou a za pár chvilek se už můžete těšit na vlastnoručně vyrobenou dekoraci.

 

Nezapomenutelné chvíle při tvoření s dětmi

Korálkové hobby sady můžete vybírat i podle úrovně obtížnosti, přičemž ty nejsnazší by s drobnou pomocí dospělého měly zvládnout už děti od pěti let. Užijte si se svými dětmi nezapomenutelné chvilky při společné výrobě ozdob z korálků, kterými pak můžete ozdobit vlastní vánoční stromeček, nebo jimi obdarujte babičky a dědečky. 

 

Objevte v sobě, nebo ve svých dětech skrytý talent a pusťte se do fascinující tvorby korálkových dekorací!

Zkuste si vyrobit například Anděla z Bratříkova

IMG-20230825-WA0011 (1)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz